Skilld

Skilld - французька open-source компанія з талановитими менеджерами проектів та великими планами на майбутнє. Ми працюємо з великими клієнтами (як правило, - це перша сотня французьких компаній або агенств, таких як: McDonald's, Pernod-Ricard, EDF, Hachette, Dunod, Uniball, Posca, Talika, TBWA, DDB, Rapp та інші).

Ми розробляємо складні веб і мобільні проекти, в які залучені від 3 до 10 розробників. Тривалість проектів - від 3 до 12 місяців. Всі наші менеджери знаходяться в Парижі і працюють з кращими експертами по всьому світу, щоб забезпечити якість відповідно до графіка замовника.

Основні напрямки діяльності компанії - це Drupal / Symphony і Javascript (Cordova / Phonegap) з особливим акцентом на складні і амбітні проекти, також системи інтеграції (ERP, логістика, і т.д.), електронна комерція і сучасні мультиплатформенні додатки.

Skilld підтримує open-source спільноту, спонсоруючи різноманітні Drupal-заходи з року в рік. Скоро ми плануємо великий реліз в спільноту CanJS, слідкуйте за оновленнями. Ми завжди відкриті для нових партнерів і талановитих розробників. Feel free to get in touch!

http://www.skilld.fr/en/contact

Контакти
Адреса
вул. Андрія Малишка 1, Київ
Електронна пошта
Телефон