Організатори

DrupalCamp Kyiv 2016 створювався за рахунок колаборації зусиль учасників спільноти

Знайомимось з командою, яка близько трьох місяців вкладалася своїм часом, натхненням, всіма доступними ресурсами, щоб зібрати DrupalCamp Kyiv 2016

Перед стартом підготовки ми ставили собі за ціль підняти рівень заходу, за основні показники досягнення цієї цілі брали:

  • оновлений, сучасний дизайн
  • насичена, інформативна програма
  • 300+ учасників
  • активність в соцмережах, для більш тісного контакту з Drupal спільнотою України на кожному етапі підготовки
  • інформування нових людей щодо можливостей роботи з Drupal-ом

 

Олена Пустовойт, DEWEB Studio

проектний менеджер DrupalCamp Kyiv 2016

 

В цьому році основні зони відповідальності щодо підготовки заходу були розподілені між учасниками спільноти, і Олена проводила загальну координацію всіх учасників команди. Інформаційні матеріали, юридичні взаємовідносини, висвітлення процесу підготовки Кемпу напротязі кількох місяців були невід'ємною частиною робочого дня Олени.

Період підготовки Кемпу проходив під девізом "Чогось не знаєш - спитай Пустовойт" :)

 

Юра Герасимов, Imagex

відповідальний за програму

 

Насичена програма Кемпу 2016 року, це цілком заслуга Юри. Команда на чолі Юри зібрала стільки спікерів, що довелося екстренно замовляти додаткове приміщення:) Ще одне велике досягнення - тільки одна доповідь з запланованих була відмінена і була в лічені хвилини замінена наступною в черзі.

 

Шурік Барков, DEWEB Studio

відповідальний за сайт, маркетинг-план, заведення платежів та проплат

 

Весь період підготовки Кемп мав своїх розробників із DEWEB Studio, яку Шурік створив 2006 року. Завдяки чіткому маркетинг-плану ми мали сайт, що створювався паралельно процесом підготовки та мав запуски розділів якраз в той час, коли ми мали чим їх наповнювати. Якщо вам сподобався стиль цьогорічного кемпу - він розроблявся під пильним керівництвом Шуріка. Вся команда DEWEB протягом підготовки залучалася до роботи над Кемпом.

 

Олександр Щедров, FFW

відповідальний за спонсорську підтримку

 

Саша неймовірно ретельно покрив зону своєї відповідальності, і маємо вам сказати - дуже ефективно :) Саша природжений координатор, майстер з дипломатичності і комунікацій. Він створив спонсорські пакети, ініціював залучення компаній до саппорту заходу, координував людей, що долучалися до переговорів, педантично відслідковував виконання нами повного об’єму зобов’язань по кожному окремому спонсору.  Здається, з ним можно підписувати що завгодно.

 

Олексій Богуш, DEWEB Studio

відповідальний за локації, квитки та їжу

 

Ви коли-небудь організовували наприклад День Народження на 15 персон? Втомилися, правда?

А тепер уявляємо, що ми маємо розмістити 300-350! На кількох локаціях, два дні і з їжею. А коли ми починали, ми уяви не мали, буде нас 150, або 300+. Кількість дзвінків, поправок до замовлень, відповідей на уточнюючі запитання, неможливо підрахувати не переменшуючи. Це пекельний об’єм роботи, повірте на слово :)

Анатолій Поляков, Door3

відповідальний за фінансовий менеджмент

 

Толік вів підрахунки, зупиняв потік наших ідей задля покриття необхідного, давав зелене світло на деякі пріорітетні об’єми витрат, щойно з’являвся новий спонсор. А також Толік був відкритий допомогти в будь-якій зоні, щойно співпадали потреби в допомозі і трохи вільного часу.

 

Андрій Поданенко, Druler, FFW

відповідальний за CodeSprint

 

Андрій  - відомий в Україні та світі професіонал Drupalу, перед самим стартом підготовки Кемпу, Андрій виступив ідеологом створення Drupal Ukraine Community, яка вже кілька місяців працює задля підтримки і покращення репутації України на drupal.org. З Андрія основна программа CodeSprint, який проводиться в рамках Кемпу 2016 року.

 

 

Контакти
Адреса
вул. Андрія Малишка 1, Київ
Електронна пошта
Телефон