Новини

12Серпень2016
Детальніше
Lviv Euro DrupalCamp 2016

Прямуємо на Lviv Euro DrupalCamp 2016, 3-4 вересня

3-4 вересня у Львові вже традиційно зберуться всі, хто цікавиться і працює з CMS Drupal. Lviv Euro DrupalCamp 2016 обіцяє бути ще веселіше, душевніше, інформативніше!

Lviv Euro DrupalCamp - це щорічна конференція для всіх, хто зацікавлений в підтримці і розвитку Drupal, яка проходить у Львові. Подія збирає більше 200 учасників з усієї України та сусідніх країн - Білорусі, Молдови, Польщі.

Захід проходить два дні і ділиться на розважальну частину, де учасники спілкуються і відпочивають і, безпосередньо, конференцію, яка складається з трьох потоків доповідей.

01Червень2016
Детальніше
InternetDevels - Золотий Спонсор DrupalCamp Kyiv 2016

Наші колеги і прихильники Drupal - InternetDevels, з нами в якості золотих спонсорів!

Вітаємо потужну, талановиту і неймовірно ефективну команду з західної України - InternetDevels серед спонсорів DrupalCamp Kyiv 2016!

Девелси мають в своєму складі кілька офісів, та понад 100 експертів, які здатні комплексно вирішувати задачі будь-якої складності. Вони вже більше 8 років працюють на ринку Drupal і являються справжніми фанатами цього фреймворку.

Мало яка значуща подія в світі Drupal проходить повз цю команду. І ми дуже раді вітати їх цьогоріч в якості Золотих Спонсорів Кемпу!

 
29Травень2016
Детальніше
AnyforSoft - - Silver Sponsor of DrupalCamp Kyiv '16

Харків'яни з AnyforSoft виступили срібними спонсорами DrupalCamp Kyiv 2016

Харківська студія AnyforSoft, основною компетенцією якої є розробка на Drupal виступили срібними спонсорами Кемпу.

AnyforSoft окрім кількох років роботи з Drupal почали активно розвивати напрямок створення мобільних додатків. Компанія активно розвивається і набуває популярності за рахунок побудови конструктивних відносин зі своїми клієнтами, відповідального ставлення до проектів і звичайно, завдяки талановитим і завзятим професіоналам, що працюють в команді.

24Травень2016
Детальніше
Skilld

Вітаємо компанію Skilld, які долучилися до нашої події в якості золотих спонсорів!

Skilld не лише займають лідуючі позиції у Франції, але й входять у топ 10 drupal копаній розробників світу! При цьому знаходять час та натхнення розвивати drupal спільноту в інших країнах.

 

12Травень2016
Детальніше
FFW - Gold Sponsor of DrupalCamp Kyiv '16

Видатні і впізнавані професіонали з FFW з нами в якості Золотого Спонсору!

FFW - діджітал-агенція, що побудована на технологіях, керується данними, та зфокусована на UX. Протягом більше 15 років, найбільші світові бренди покладаються на них, щоб побудувати доступні, творчі та зручні цифрові рішення, які забезпечують успішні бізнес-результати. FFW - це більше ніж 400 спеціалістів, з 11 країн світу, з бекграундом більшим за 1000 цифрових рішень, що було поставлено з 2000 року.

І ось ця крута команда, конгломерат із компаній Blink Reaction, Propeople, Bysted, Chainbizz & Geekpolis виступили Золотими Спонсорами DrupalCamp Kyiv 2016.

11Травень2016
Детальніше
Lemberg Solutions- Silver Sponsor of Drupal Camp Kyiv 2016

DrupalCamp16 дякує за підтримку компанії Lemberg Solutions, яка виступила срібним спонсором.

Вітаємо компанію Lemberg Solutions серед спонсорів DrupalCamp Kyiv 2016!

Англійська компанія Lemberg Solutions реалізовує найбільш амбіціозні, творчі та інноваційні проекти, допомагає бізнесу, стартапам та агентствам втілити свої мрії в реальність в томи числі на Drupal.

Для спільноти надзвичайно важлива ваша участь у заході, тож ми з нетерпінням чекаємо зустрічі в червні.

04Травень2016
Детальніше
Imagex - срібний спонсор DrupalCamp Kyiv 2016

Imagex виступили срібними спонсорами Кемпу!

Висококваліфіковані та талановиті Imagex приєдналися до підготовки DrupalCamp Kyiv 2016, як срібні спонсори. ImageX спеціалізуються на дизайнах, розробці і сапорті сайтів на Drupal.

Наші срібні спонсори мають ряд різноманітних нагород за свої роботи. В портфоліо компанії сайти таких компаній як Disney, Linux Foundation, WB Records, Portland State University, Vancouver School Board, TWiT.tv і & E.

Познайомитись ближче з компанією можна на їх сайті http://imagexmedia.com/

Сторінки

Контакти
Адреса
вул. Андрія Малишка 1, Київ
Електронна пошта
Телефон